KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012278
nr 1201 2278
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Havskust med sjöfågel, signerad. Olja på duk, 58x88
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:08:25
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr